השתלת שיער ביו פייבר

 

השתלת שיער אינה כוללת רק השתלת זקיקי שיער המתבצעת באמצעות שיער הגוף של המטופל. במקרה של השתלת שיער בשיטה החדשנית ביופייבר, התהליך מתבצע באופן שונה לגמרי.
השיטה אינה פולשנית ואינה גורמת לכאבים משמעותיים, כך שבסופו של יום היא נוחה יותר עבור המטופל. לשיטה אישור אירופאי והיא עומדת בתקנים המחמירים ביותר בעולם לאיכות ובטיחות. התהליך הינו מיקרו-כירורגי, כלומר מאפשר טיפול מקומי ולא חודרני, שיעורי הצלחה גבוהים.
מכשיר הביופייבר באמצעותו מתבצעת ההשתלה, הינו מכשיר רפואי מקצועי, המופעל על ידי איש מקצוע מומחה בתחום השתלות השיער.

סרטוט לראש של בן אדם לפני השתלה

מה מייחד את השתלת השיער בשיטת ביופייבר?

השתלת שיער ביופייבר היא שיטה מתקדמת, שמספקת תוצאה אסתטית שמחזיקה מעמד לטווח הארוך. את השיער שיתקבל בסופו של תהליך, ניתן יהיה לחפוף, לשטוף, לעצב ולספר ממש כמו שיער רגיל. השיער נותר על ראש המטופל/ת לפחות ל5 שנים, כשממנו נושרות עד 10% מהשערות שהושתלו מדי שנה.
התהליך כולו מתבצע באופן בטוח, בהרדמה מקומית, כשלאחר ההרדמה יתבצע מילוי שיער מדויק במקומות הבעייתיים. לאחר ההשתלה, המטופל או המטופלת יוכלו להתנהל בצורה רגילה לחלוטין. אין חשש לדימום, לא צפויה להופיע נפיחות ולא נדרשת תקופת החלמה כלשהי, בשונה משיטת השתלת השיער המסורתית.

השתלת שיער ביו פייבר

השתלת שיער בשיטת ביופייבר - כך זה עובד

 

חשוב להדגיש, כי תהליך ההשתלה בשיטת ביופייבר אינה מלווה בכאב. הטיפול מתבצע באמצעות מחט דקיקה באמצעותה משתילים מאות שיערות בזמן קצר.
לאחר ההשתלה, המטפל מורח אנטיביוטיקה נוזלית על המקומות שהושתלו לחיטוי האזור. ההשתלה מתבצעת באופן שבו מושתלת שיערה אחר שערה. בתום שבועיים, יש להגיע לביקורת, ושוב לאחר חודש, כשבפעם השניה יקבל המטופל/ת את כל ההנחיות החשובות לשמירה על השיער החדש.

כל מטופל שהתנסה בטיפול, יבחין מהר מאוד בתוצאה האיכותית בסיום התהליך – שיער מלא, בעל מראה ומרקם בתחושה טבעית לגמרי. גם בזמן ההשתלה עצמה, ניתן להבחין בשילובי הגוונים וכמות השיער עד לקבלת מראה טבעי.
בשונה משיטת ההשתלה המסורתית, לא ניתן לזהות שמדובר בהשתלה כלל וכלל, שכן השיער המושתל (הסינתטי) מרגיש ונראה בדיוק כמו שיער אמיתי.

 
 
מילוי שיער ביו פייבר לפני ואחרי

השתלת שיער ביופייבר - כל היתרונות

  • הליך בטוח לחלוטין המספק תוצאות מיידיות- השיטה עומדת בתקני CE 0373 ו– TGA המחמירים בארץ ובעולם.
  • השיער נראה ומרגיש טבעי לחלוטין – לא קיימת הגבלת פעילות, ניתן לעשות הכל עם השיער החדש: לחפוף, לגזור, ולעצב לפי ההעדפה האישית.
  • אנשים מסביב לא צפויים להבחין בהבדל בין השיער הטבעי לשיער המושתל.
  • השיטה מתאימה לנשים וגברים הסובלים מדלילות קלה ועד התקרחות מלאה.
  • ניתן להשתיל כל כמות שיער מבוקשת, זאת בשונה מהשתלת שיער טבעי. השיער המושתל חזק יותר מהשיער הטבעי. במקרים נדירים של דחיית הגוף את השיער החדש, ניתן יהיה להוציא את השערות בקלות ללא תופעות לוואי או צלקות.
  • התאמה לצבע ומרקם השיער המקורי – ניתן להשתיל שיער בכל מרקם רצוי: חלק, מתולתל ואפילו מקורזל. אורך השיער הוא עד 17 ס"מ, כשניתן לקצר אותו או להאריך אותו לפי הצורך.
  • השיטה מספקת תוצאות לאורך זמן, בשונה מתוספות שיער רגילות כמו פאות, קליפסים, יחידות מילוי והשתלות שיער קונבנציונליות.

נראה ומרגיש בדיוק כמו שיער טבעי

השיער הסינתטי שנעזרים בו לצורך השתלת השיער בשיטת ביופייבר, הינו שיער שמיוצר מתרכובת כימית ייחודית שמדמה בשלמות את השיער הטבעי של המטופל/ת, גם במרקם, גם בגוון וגם בתחושה.
לכן, רוב האנשים ואפילו המטופל/ת עצמם לא יבחינו שמדובר בשיער מלאכותי, גם בהעברת היד על הראש לא ניתן יהיה להעלות על הדעת שמדובר בשיער שאינו טבעי.

האם השיטה מתאימה לכל אדם?

השתלת שיער ביופייבר מתאימה לכל מטופל/ת המעוניינ/ת בהענקת מראה מלא וטבעי יותר לשיער המקורי שלהם. השיטה מתאימה ביותר לבעלי אזורים דלילים משיער בראש, לקרחות קטנות, ובמקרים שאינם מאפשרים להעזר ב"שיער תורם" מאזור אחר בגוף המטופל.
כמו כן, השיטה מתאימה למטופלים המעוניינים לתקן השתלות שיער שכשלו, למטופלים שחוו כוויות עור בקרקפת וכתוצאה מכך נשירה מאסיבית, או עבור מטופלים הסובלים מנשירת שיער בעקבות מחלות שונות.
בנוסף, היא עשויה להתאים מאוד לנשים וגברים בעלי קרחות ושיער דליל במיוחד שחוששים מהשתלה כירורגית ומעוניינים בשיטה פחות חודרנית ופולשנית.
כל הטיפולים נערכים במרפאה אצל אנשי מקצוע המורשים ומוכשרים לעסוק בתחום השתלות השיער.

בתום השתלת השיער בשיטת ביו פייבר, השיער החדש צפוי להחזיק מעמד לאורך מספר שנים, בממוצע בין 5-7 שנים, בעוד שבכל שנה צפויות לנשור כעשירית מהשערות המושתלות. בהתאם לכך, מוזמנים המטופלים להגיע למרפאה בכל זמן שיחפצו לביצוע השלמה של השערות שנשרו, כך שניתן לשמור על רצף לאורך שנים רבות בו יזכו להנות ממראה שיער מלא ויפה.

השיטה היחידה שמספקת מענה ארוך טווח

לגברים ונשים יש מכנה משותף בתחום השתלות השיער – כולם ללא יוצא מן הכלל, מעוניינים בשיער מלא ובעל נפח, המעניק מראה צעיר ורענן של הפנים.
על כן, גברים ונשים כאחד מעוניינים להשקיע בשערם, לרבות במקרים של דילול שיער משמעותי או התקרחות.
שיטת ביופייבר מאפשרת פתרון כולל שפוטר אתכם מכל טיפולי השיער הזמניים ומספק מענה לטווח ארוך. במרפאת Accurate hair תוכלו להנות מהשתלת שיער מתקדמת, ללא כאב שתחזיק מעמד לאורך שנים, ותאפשר לכם להפגין הרבה יותר בטחון עצמי במראה שערכם.
לפרטים נוספים וייעוץ, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת.

מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים!

תוכן עניינים

שעות פעילות

ראשון - חמישי

9.00 - 17.00

שישי

9.00 - 15.00

שבת

סגור

image

נשירת שיער

נשירת שיער היא אחת התופעות הנפוצות ביותר אצל נשים וגברים. במצב תקין, שערות שנושרות מתחלפות במהירות בשערות חדשות, אולם כאשר הנשירה צוברת תאוצה יש חוסר איזון במחזור צמיחת השיער ויותר…
image

שיקום שיער

סובלים מנשירת שיער? מרגישים שהשיער נושר בלי הפוגה? מתחילים להקריח? אם אתם תרים אחר פתרונות איכותיים עבור שיקום שיער דליל, יש לנו פתרון עבורכם.שוחחנו עם המומחים של Accurate hair כדי לסייע…
image

ביו פייבר

השתלת שיער הינה שיטה חדשה בתחום השתלות השיער, המתאימה לאנשים או נשים הסובלים מדילול שיער או התקרחות ולא מעוניינים בפתרון של תוספות שיער או פיאות.השתלה היא תהליך מהיר, המאפשר תוך…
קבעו תור לשיחת ייעוץ
ללא עלות או התחייבות
עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!

Call Now Button